Een tocht door eigen dorp 30/04

"Toen de leidingsploeg het dorpsspel wilde voorbereiden, waren ze er in geslaagd om mekaar uit het oog te verliezen! Enkel Sander en Kim hadden de weg naar het lokaal teruggevonden. Op basis van de foto's en de puzzelstukken die ze hadden achtergelaten, konden we iedereen terugvinden. We trokken dan ook met onze leden de straat op en zij moesten als echte speurders op zoek gaan naar aanwijzingen, die belangrijke informatie konden bevatten over de exacte locatie van de leiding. Onderweg werden er hier en daar ook nog een aantal opdrachten uitgevoerd, waarna we een puzzelstuk kregen dat ons belangrijke informatie gaf. Onderweg hebben we de humor erin gehouden en hebben we af en toe een liedje gezongen! We maakten een stop aan het kanaal en kregen daar een vieruurtje en wat te drinken (nee, geen kanaalwater ;-) ). Ondertussen moesten we nog een opdracht uitvoeren: we moesten een zin doorvertellen aan 15 personen en de laatse persoon moest de zin luidop zeggen, zodat we konden horen of iedereen het juiste had gezegd! Opdracht geslaagd, dus we gingen verder naar onze eindlocatie. We stopten aan een speeltuintje en daar werden onze leden getrakteerd op een glas frisdrank en een zakje chips, dit hadden ze toch zo verdiend na die lange wandeltocht! Zodra we een beetje uitgerust waren, wandelden we terug naar ons lokaal waar de ouders ons al stonden op te wachten!"