11/05 Uitstap Centerparcks (gezamenlijke slotactiviteit)

"Als afsluiter van ons geweldig scoutsjaar had onze nieuwe leiding een leuke uitstap voor ons gepland. We gingen met z'n allen een namiddagje zwemmen in het subtropisch zwembad van Centerparcks Vossemeren! Bij aanvang merkten we dat onze leden er al zin in hadden, aan enthousiasme geen gebrek. Eenmaal omgekleed en na het overlopen van een aantal afspraken was iedereen klaar om het water in te duiken! Dat onze leden echte waterratten zijn, kunnen we alleen maar bevestigen! We waanden ons ook even aan zee toen we allemaal in het golvenbad zaten! De glijbanen werden - meer dan één keer - getest en werden goedgekeurd! Ook het koraalbad was een hele belevenis. Daar konden we - met behulp van een duikbril - onder water naar de vissen kijken. Het leek wel of we als echte duikers tussen de vissen zwommen! Ook het bubbelbad wilden we niet zomaar aan ons voorbij laten gaan. We moesten even aanschuiven, maar konden toen met de hele bende samen in een lekker warm bubbelbad zitten. Nadien was het wel even aanpassen, het zwembadwater leek plots een stuk kouder! Maar een aantal glijbanen later waren we weer helemaal opgewarmd! Als afsluiter van de toffe uitstap zijn we nog een paar keer met de hele groep door de wildwaterbaan gegaan, dolle pret! En nu .... aftellen naar het kamp!"